06 57 91 22 80 | 06 18 50 71 23 info@kajahelpt.nl

Met trots brengen wij je op de hoogte van de nieuwe ontwikkelingen binnen onze organisatie. Zoals je weet is Maatzorg Zeeland uniek in haar kwaliteit en (zorg-)aanbod.

Ons team heeft de afgelopen jaren verschillende opleidingen gevolgd om onze expertise uit te breiden en mede hierdoor is ons klantenbestand erg gegroeid. Dit heeft er toe geleid dat onze organisatie per 1 augustus 2018 een nieuwe naam zal krijgen: KAJA Begeleiding, Mediation en Coaching​. Deze naamswijziging brengt geen merkbare veranderingen met zich mee. Ons team blijft zich inzetten zoals je van ons gewend bent.

Indien je nog vragen hebt kan je contact opnemen met ons team.

Ps. De Facebookpagina van Maatzorg Zeeland komt binnenkort te vervallen. Volg je ons voortaan via KAJA Begeleiding, Mediation en Coaching